Автомобілі з США з ушкодженнями після вандалізму (Vandalism) на аукціоні Copart

Машини давно перестали бути предметом розкоші і перетворилися на предмет необхідності. Саме з цієї причини з часом кожен з нас замислюється про придбання авто. При цьому всі хочуть купити недорогу, але якісну машину з невеликим пробігом, яка прослужить багато років.

Шукайте такий варіант? Зробіть вибір на користь авто з США з ушкодженнями після вандалізму на аукціоні Copart. Саме на аукціонах можна купити якісні та недорогі машини з ушкодженнями і заощадити до 30-40% вартості аналогічного авто в Україні.

Які автомобілі продаються на аукціоні Copart?

Copart - одна з найбільш з найвідоміших майданчиків із продажу старих машин в Америці. Саме тут щодня виставляються на продаж десятки старих машин із значними або дрібними пошкодженнями.

Незважаючи на те, що США - цивілізована країна, досить часто авто пошкоджуються не в результаті ДТП, а від рук вандалів. Останні нещадно громлять оптику, б'ють скло, дряпають або обливають фарбою кузов.

З огляду на дорожнечу ремонту машин в Америці, багато автовласників вважають за краще виставити машину на торги за невеликою ціною, ніж вкладати чималі гроші в її відновлення після рук вандалів. Завдяки цьому наші співвітчизники мають унікальну можливість купити недорого машину зі Штатів без зайвих проблем і проблем. Навіть з урахуванням вартості доставки в Україну, розмитнення і подальшого ремонту, вартість виявляється дуже привабливою. Головне - правильно вибрати авто з бажаними технічними параметрами і спочатку оцінити ушкодження, дізнатися вартість необхідного ремонту.

Все це готові зробити для вас фахівці компанії Тризуб авто. Ми пропонуємо послуги:

 • Підбір авто за заданими характеристиками без або з пошкодженнями - після вандалізму, граду, ДТП і т.п .;
 • Викуп автомобіля з аукціону з паралельним оформленням необхідної документації;
 • Трансфер авто з будь-якого штату в Америці в будь-яку область України;
 • Страхування транспортного засобу на всьому шляху проходження через кордон;
 • Розмитнення авто і сприяння в постановці на облік;
 • «Ремонт під ключ» за попередньою домовленістю з клієнтом;
 • Доставку в будь-які регіони країни після прибуття в Україну.

Переваги співпраці з нами

Для Тризуб Авто покупка і транспортування авто з Америки - це добре налагоджений бізнес. Ми працюємо тільки з перевіреними торговими майданчиками в США, які мають хорошу репутацію і надають максимально повну і правдиву інформацію щодо технічного стану кожного лота, виставленого на продаж, а також наявних пошкоджень.

Кожен клієнт має можливість брати активну участь в торгах і контролювати основні етапи угоди. За додаткову плату надається послуга з огляду авто ан аукціоні експертом компанії з наступним складанням докладного звіту щодо технічного стану транспортного засобу та наявних дефектів. Завдяки цьому покупець може максимально достовірно оцінити стан машини і прийняти рішення щодо доцільності подібної покупки.

Ми беремо на себе зобов'язання з юридичного супроводу угоди, оформляючи:

 • Договір купівлі-продажу;
 • Необхідну експортну документацію;
 • Митні документи;
 • Страховку і т.д.

Щоб купити гідний автомобіль з США після вандалізму і витратити зовсім небагато грошей на його ремонт і відновлення, необхідно звернутися саме до нас. Досвідчені менеджери Тризуб Авто проведуть детальну консультацію і підберуть найкращий варіант авто відповідно до побажань клієнта.

Постійно зростаючий попит на авто після вандалізму з США змушує розширювати сферу діяльності. Ми робимо все можливе для оптимізації витрат замовників, працюючи з найбільшими аукціонами в Америці, логістичними компаніями, СТО в Україні. Завдяки цьому ви можете розраховувати на:

 • Мінімальну суму аукціонного збору;
 • Швидку і безпечну доставку вантажу в Україну морським транспортом протягом 6-8 тижнів;
 • Мінімальні тарифи на трансфер;
 • Швидке і якісне відновлення авто «під ключ» після вандалізму або ДТП.
Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію