Про нас

Про компанію «Тризуб Авто» - імпортері авто з США та Канади в Україні
Компанія ТОВ «Тризуб-Авто» є офіційним представником американської компанії ME Baltic, LLC та канадської компанії Tyras Group Inc, які мають більше 15 років досвіду в сфері відправлення транспортних засобів, водної техніки, спеціальної техніки та вантажів з США та Канади в Європу й на Близький Схід.

Засновник компанії «Тризуб-Авто», громадянин Литви, вже 15 років працює на ринку Європейського союзу і Близького Сходу, надаючи повний цикл послуг: купівля автомобіля в США і Канаді, його транспортування до порту відправлення, відвантаження та доставка в Європу, розмитнення та доставка в призначене клієнтом місце.

Компанія починала свою діяльність з доставки транспортних засобів з США, Канади та Європейського союзу в Латвію, Литву. Через кілька років успішної роботи ми змогли розширити спектр своїх послуг напрямком по доставці автомобілів з Італії, Німеччини та Франції. Маючи солідний досвід на ринку купівлі та доставки автомобілів з США, Канади та Європи, а також з причини зниження ставки акцизного збору при ввезенні б/в авто з Америки на територію України, у нас з'явилася можливість надавати послуги на українському ринку. Ми раді запропонувати якісні та надійні послуги нашим українським покупцям! Ви можете довірити нам виконання роботи для Вас!

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію