Відео

Відео ролики доставки авто з США і Канади в Одесу, Київ та інші міста України 

Якщо вас зацікавила покупка автомобіля з США, уважно вивчіть розділ «ВІДЕО» і «Каталог авто«. Саме тут ви знайдете всю необхідну інформацію про виставлені на аукціон транспортні засоби.

Каталог авто з фотографіями - це повний опис кожного лота, його технічні характеристики. Вибравши марку і модель, рік випуску, пробіг, бажаний діапазон цін і інші параметри за допомогою зручного вбудованого фільтра, для вас буде сформована вибірка з актуальних пропозицій. Підбір по заданих параметрах доступний для різних видів авто і інших транспортних засобів.

Завдяки зручній системі навігації та зрозумілому фільтру, ви без проблем зможете визначити технічно схожі варіанти і зробити правильний вибір.

Каталог авто від Тризуб Авто - це відмінна можливість швидко і максимально ефективно ознайомитися з великою різноманітністю виставлених на аукціон машин з США.

Переваги підбору авто з США з Тризуб Авто

Наша компанія працює в сфері купівлі та доставки авто з Америки не перший рік. За цей час ми зуміли заробити солідний досвід, що дозволяє підбирати максимально вдалі і вигідні за ціною пропозиції для покупців, оперативно вирішувати питання, пов'язані з оформленням угоди і транспортуванням машини в Україну.

Ми працюємо на найбільш великих майданчиках Штатів і аукціонах, де реально купити старий автомобіль в хорошому технічному стані і не переплатити за нього в ціні. З нашою допомогою клієнт може придбати гідний автомобіль, який не вимагатиме додаткових вкладень грошей на ремонт в найближчі кілька років. Також у продажу представлені биті авто, які можуть бути повністю відновлені вже в Україні. Якому б варіанту від Тризуб Авто ви не віддали перевагу, економія на покупці складе від 20 до 50% вартості автомобіля.

Чому варто звернутися до нас за покупкою автомобіля з Америки?

Доступ пересічних покупців до аукціонів закритий. Тільки ліцензовані дилери можуть здійснювати операції на торгових майданчиках і мають доступ до баз даних авто, виставлених на продаж. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте унікальну можливість ознайомитися з найкращими пропозиціями з продажу вживаних машин з США і стати щасливим володарем авто своєї мрії.

Щоб переконатися в серйозності наших намірів, можете ознайомитися з відгуками покупців, які вже стали нашими клієнтами і купили авто з Америки з нашою допомогою.

Фахівці компанії Тризуб-Авто завжди працюють на результат. Ми не співпрацюємо з сумнівними торговими майданчиками або приватними особами, ніколи не кидаємо своїх покупців «на півдорозі», завжди доводимо угоди до логічного завершення.

Офіс компанії знаходиться в Києві. Завдяки цьому ви можете купити машину зі Штатів, не виїжджаючи з території України, не думаючи про пряму участь в торгах. Все це за вас зроблять наші досвідчені менеджери. Все ще залишилися питання з приводу співпраці? Швидше поспішіть до нас в офіс або зв'яжіться з консультантами за телефонами, вказаними на сайті.

У Тризуб Авто готові запропонувати:

  • Консультації з приводу купівлі і доставки авто з США;
  • Підбір авто відповідно до побажань клієнта;
  • Перевірку покупки на «юридичну чистоту»;
  • Оформлення повного пакету документів для експорту;
  • Організацію доставки авто в Україну морським транспортом;
  • Страхування покупки на всьому шляху проходження в порт Одеси;
  • Розмитнення;
  • Сприяння в постановці на облік в ДАІ, а також проведення ремонту при покупці битого транспортного засобу;
  • Всебічний супровід угоди від «А до Я».
Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію