Доставка

Доставка авто з США і Канади

Якщо ви хочете заощадити кошти і нерви і при цьому придбати якісну машину, вироблену в США або Канади, то вам варто співпрацювати з «Тризуб-Авто». Ми надаємо всі послуги з доставки автомобілів, а також їх ремонту в тому випадку, якщо ви вибрали авто після аварії або з наявністю ушкоджень.

Ми доставляємо машини на територію України дуже швидко і без жодних складнощів. Ви отримаєте придбану машину в призначений термін, тому не доведеться хвилюватися про додаткові витрати і складнощі. Ми працюємо швидко і професійно, тому готові відповідати за всі аспекти співпраці.

Дуже зручно, що нашим клієнтам не доводиться турбуватися про проходження митниці. Ми надаємо всі послуги з митного оформлення при отриманні машини і надаємо якісну професійну допомогу при оформленні необхідної документації.

Доставка машин здійснюється в будь-яке місто країни. Так, вам достатньо лише вказати будь-яку точку України, а ми всі складнощі і організації транспортування беремо на себе. Ми організовуємо перевезення машин, співпрацюючи з найнадійнішими компаніями. Тому вам не доведеться хвилюватися про збереження своєї машини. Також ми надаємо послуги з сертифікації машини.

Як же бути в тому випадку, якщо вам необхідно поставити машину на облік в ДАІ? Ви можете надати всі необхідні документи представникам компанії «Тризуб-Авто» - і ми вирішуємо ваші проблеми швидко і без зайвого клопоту.

Якщо вас цікавить, з яких країн ми доставляємо машини, то у нас на сайті можете дізнатися максимально вичерпну інформацію. Ми співпрацюємо з аукціонами в США, Канади, Естонії, Польщі, Німеччині, Латвії, Литві та багатьох інших країнах. Однак вже з цього короткого списку ви можете зрозуміти, що ми пропонуємо доставку машин тільки найвищого рівня якості і надійності.

У нас ви можете придбати машину своєї мрії з вигодою до 70 відсотків. Якщо вам здається, що це неможливо, то можете ознайомитися з відгуками на нашому сайті, де пишуть клієнти, які встигли скористатися доставкою машини з-за кордону завдяки нашим послугам.

Якщо вас цікавить доставка машини, що вимагає ремонту, то ми з радістю надамо вам свої послуги. Так, ви можете розраховувати на те, що ремонт машини в Україні обійдеться вам дуже дешево і ви зможете значно заощадити на придбанні якісної машини з США або Канади. Ви можете також отримати консультацію у нашого представника, який допоможе купити машину з мінімальними пошкодженнями або дасть пораду, як підібрати машину, яку максимально просто привести в належний вигляд. Так що крім вигідних умов доставки машин з США, ви також можете отримати кваліфіковану допомогу у виборі авто, а також замовити його ремонт «під ключ».

Ви можете розраховувати на нас в будь-якому питанні, пов'язаному з доставкою автомобіля з США. Всі наші клієнти залишаються дуже задоволені умовами співпраці снами, адже ми працюємо якісно і швидко, а також маємо дуже великий досвід роботи в своїй сфері.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію