Аукціони

Авто аукціони США і Канади


Які причини того, що багато потенційних автовласників намагаються придбати автомобіль через аукціони в США або Канади? Пояснень цьому багато. По-перше, американський автопродукт відрізняється високою якістю збірки. Адже жителі США висувають дуже високі вимоги до виробників, в порівнянні з жителями Європи. Саме тому машини завжди проходять додаткові перевірки і тестування, щоб відповідати високим стандартам.

По-друге, варто відзначити багату комплектацію машин. Це обумовлено тим, що американці настільки звикли до комфорту, що стандартна комплектація машини може просто не задовольнити. Виробники намагаються наповнити свій продукт такими допоміжними і додатковими елементами, які зможуть зробити використання машини по-справжньому приємним і комфортним.

«Тризуб-Авто» пропонує своїм клієнтам отримати машину прямо з американського аукціону США або Канади. При цьому всі автомобілі в чудовому стані. Причина цього - особлива педантичність американців щодо звернення до послуг СТО. Тому ви можете розраховувати, що при використанні придбаної у нас машини ремонт вас чекає нескоро.

  • COPART.COM (найпопулярніший американський авто аукціон),
  • IAAI.COM — дуже потужний автомобільний аукціон,
  • MANHEIM.COM — найдорожчий аукціон, переважно цілі автомобілі,
  • IMPACTAUTO.CA — надійний канадський авто аукціон.

До того ж ви отримуєте повну історію придбаного транспорту: кількість власників, частота обслуговування та інші питання, які збираються за двома центральними базами даних. Купуючи машину з американського аукціону, ви зможете відчути різницю цін з вигодою для вас. При тому, що американським виробникам доводиться максимально якісно комплектувати машини, висока конкуренція змушує сильно знижувати ціни. В результаті ви отримуєте дуже якісну машину за максимально низьку плату.

Які ж переваги ви отримуєте при купівлі у нас машини з американського аукціону? Це гарантована економія до 50 відсотків вартості, можливість самостійно перевірити історію машини і вибрати для себе найбільш відповідну комплектацію.

«Тризуб-Авто» пропонує своїм клієнтам доставку машин з США з гарантованим оформленням всіх необхідних документів. Оскільки ми працюємо без допомоги посередників, то наші клієнти отримують ряд вигод. Так, ви самостійно можете вибрати машину з аукціону, ми забезпечуємо доставку авто на територію України. Відвідувачі можуть замовити послуги з розмитнення, сертифікації та поставки машини на облік. Якщо ви вибираєте машину, яка потребує ремонту, ми можемо провести капітальний ремонт під ключ.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте всі гарантії. Ми несемо відповідальність за наданий продукт і результати нашої роботи. Все, що вам потрібно - просто визначитися з вартістю і моделлю машини. Ми готові надати рекомендації у виборі авто, дати слушні поради. Доставка машини з аукціону в США здійснюється вже через 6-8 тижнів після замовлення. Тому вам залишається тільки насолоджуватися новим придбанням і, можливо, починати підбирати вже нову машину для наступної покупки!

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію