Питання відповідь

Чи вигідно купувати биті електромобілі Nissan Leaf в США або простіше купити в Києві?

Економічно вигідніше купувати Nissan Leaf, як і інші марки автомобілів, в США або Канади, ніж на українському ринку.

Після яких ударів машину можна відремонтувати максимально дешево?

Максимально дешево відремонтувати автомобіль при бічному ударі по дотичній або ударі в задню частину, а також в деяких випадках при ударах в передню частину, з дрібними подряпинами, бувають вдалі приклади куплених машин після вандалізму, кожен випадок з яких дуже індивідуальний.

Які ушкодження машин з аукціонів найнебезпечніші (rollover, biohazard, ...) і чому?

Найнебезпечніші - це пошкодження солоною водою (water flood), так як важко прогнозувати наслідки таких пошкоджень, а отже і вартість ремонту.

Чи вигідно купувати автомобіль для продажу на запчастини в Україні?

Купувати автомобілі з Америки та Канади для подальшого продажу на запчастини в Україні не вигідно, так як вартість витрат з доставки авто становить істотну частину ціни. Однак, якщо вам вдалося придбати істотно вдарений автомобіль преміум класу за пару тисяч доларів - є шанс, що ви залишитеся в плюсах, навіть якщо будете будувати свої фінансові прогнози по схемі «продаж в пів ціни від української».

Які автомобілі рекомендують купувати фахівці Тризуб Авто? (Японці, німці, американці і чому)

Ми рекомендуємо купувати автомобілі незалежно від країни - виробника, а звертаючи увагу на технічний стан авто, пробігу, історію користування ним і ціни. Швидкість доставки запчастин для «японців» і «європейців», зрозуміло, вище, ніж на «американців».

Яка середня вартість транспортування контейнера зі Східного узбережжя США (Нью Джерсі, Маямі, ..) в порт Одеси?

Під час завантаження одного авто в чотиримісний контейнер вартість доставки складає 1350 $.

Чому вартість доставки автомобіля може збільшитися, найчастіші причини?

Причиною може бути те, що авто з-за своїх габаритів або ваги не дозволяє розмістити до стандартного контейнеру 4 автомобілі.

Які проблеми бувають у американських машин при постановці на облік в Україні?

Якщо авто з Америки по прибуттю в Україну «пройшло» сертифікацію, при постановці на реєстраційний облік проблем виникнути не повинно.

 • Які додаткові платежі повинен заплатити клієнт при покупці авто на аукціонах в США і Канаді?

Якщо людина набуває авто з США через нашу компанію, він сплачує три збори, розміри яких залежать від вартості придбаного авто. У разі якщо людина сама реєструється на аукціоні, то після покупки авто він ще додатково сплачує два податки. Наведемо реальний приклад. Людина звернувся в нашу компанію після самостійної покупки авто з проханням доставити його в Україну. Він сам зареєструвався на аукціоні copart і купив авто за 3 800 $, при цьому сплатив наступні збори і податки:

 1. bayer fee — 400 $;
 2. virtual bid fee — 69 $;
 3. gate fee — 59 $;
 4. sales tax — 409,99 $;
 5. sales tax — 15,06 $.

Якби людина придбала авто через нашу компанію, він би заплатив тільки перші три збори. В результаті людина додатково сплатила 425,05 $. Відчуйте різницю! І це при відносно невеликій вартості самого авто, а чим дорожче купується авто, тим додаткові оплати при самостійній покупці зростають. Схожа ситуація відбувається при покупці авто в Канаді.

 • На яких аукціонах можна вибрати собі автомобіль в Штатах чи Канаді?

copart.com, iaai.com, manheim.com, авто портал cars.comimpactauto.ca.

 • Наскільки вірно вказаний список пошкоджень автомобіля на сайтах аукціонів?

У більшості випадків список пошкоджень авто вказано на аукціонах вірно, але є і виключення, для того щоб клієнтам уникнути «сюрпризів» наша компанія і працює.

 • Чи можуть бути приховані деффекти у автомобілів при покупці в США?

Якщо звернутися до фахівців нашої компанії і перевірити авто за допомогою програм CARFAX або AUTOCHEK приховування деффектів якщо і можливо, то вони будуть мінімальні.

 • Чи бувають крадіжки запчастин або обладнання автомобілів в порту?

У порту Одеса були випадки крадіжки запчастин або обладнання, але такі випадки були поодинокі і зараз спостерігається тенденція до виключення таких випадків.

 • Чи можна застрахувати автомобіль на період перевезення до Києва?

Можна застрахувати автомобіль на будь-якому етапі доставки автомобіля від порту Америки до кінцевого пункту на території України.

 • Наскільки просто відновити подушки «стріляні» безпеки і ремені?

На сьогоднішній день є компанії, які надають послуги з відновлення подушок безпеки і ременів будь-якої марки автомобіля за цілком прийнятними цінами, тому не варто боятися купувати авто з «стріляними» подушками безпеки.

 • Чи можна купити «машину потопельника» і відновити її?

Машину - «потопельника» купувати дуже ризиковано, особливо якщо пошкодження було морською, тобто солоною водою (це пізнається по географічному місцю експлуатації авто). Купити таке авто - це як «рулетка»: може поталанити, а може і ні. Наша компанія не радить своїм клієнтам купувати такі авто.

 • Які машини з США неможливо буде поставити на облік в Україні?

На облік можна поставити будь-яке авто з Америки. Але для поставки на облік необхідно пройти процедуру сертифікації. При сертифікації деяких марок авто, наприклад Форд, в разі їх невідповідності стандартам штату Каліфорнія, тобто Євро-5, будуть потрібні значні витрати коштів для проведення підтверджуючих стандарт Євро -5 експертиз.

 • Наскільки важко або просто відновити авто з США після граду?

Відновлення після граду залежить від конкретного випадку пошкодження авто. Іноді це є трудомістким заняттям і вимагає підготовки і повного фарбування авто, тому часто відновити авто після ушкоджень, що сталися в результаті зіткнення, обходиться дешевше, ніж після граду. До того ж, зазвичай машини, пошкоджені градом, дорого продаються на страхових аукціонах.

 • Які ушкодження автомобілів обходяться дорожче за все при відновленні?

Найдорожче обходяться пошкодження двигуна, а також пошкодження, пов'язані з порушенням геометрії кузова авто.

 • Як купити авто з США?

 1. Визначити бюджет на авто.
 2. Відняти витрати на ремонт, доставку і розмитнення, визначивши суму, за яку можна купити авто в США, зробити ставку на дану суму на страховому аукціоні.
 3. Якщо ставка зіграла, оплатити в будь-якому банку України на рахунок аукціону вартість авто.
 4.  Після підтвердження аукціоном отримання грошей оплатити в будь-якому банку України на рахунок «перевіреної», що має гідну репутацію, американської компанії вартість доставки до порту Одеса.
 5. Після прибуття авто в Одесу в будь-якому банку України оплатити вартість зборів в порту і розмитнення.
 6. Потім оплачуються послуги транспортної компанії, яка доставляє авто в будь-яку точку України.
 7. Після здійснення ремонту авто проходить сертифікацію і потім ставиться на реєстраційний облік.
 8. Всі ці процедури організовує і супроводжує наша компанія.
 • Як розмитнити автомобіль з Америки?

Після прибуття авто в Одесу в будь-якому банку України оплачується вартість зборів в порту і розмитнення, процедурою розмитнення займається наша компанія.

 • Як доставити авто з США?

Після покупки авто необхідно сплатити в будь-якому банку України на рахунок «перевіреної», що має гідну репутацію, американської компанії вартість доставки авто до порту Одеса. Всю процедуру організовує і супроводжує наша компанія.

 • Як замовити автомобіль з Америки?

Приїхати в офіс нашої компанії, вибрати авто, укласти договір, потім зробити від свого імені через банк необхідні платежі, а все інше зроблять наші співробітники.

 • Як привезти машину з Америки?

Приїхати в офіс нашої компанії, вибрати авто, укласти договір, потім зробити від свого імені через банк необхідні платежі, а все інше зроблять наші співробітники.

 • Як їздити на нерозмитнених авто в Україні?

В такому випадку Ви не є власником авто і не можете залишати межі України, продавати авто, використовувати авто в якості застави, тобто здійснювати всі дії, які може робити повноправний власник авто. Авто оформлено на якусь закордонну фізичну або юридичну особу, з якою в будь-який момент може трапитися всяке, в результаті чого авто може бути безоплатно вилучено з Вашого володіння. Тому краще на законних підставах придбати авто на страхових аукціонах в Америці.

 • Як пригнати авто з Німеччини?

На сьогоднішній день приганяти авто з Німеччини економічно невигідно. Тому краще з великою вигодою купити авто на страхових аукціонах в Америці.

 • Як купити авто в Польщі?

На сьогоднішній день приганяти авто з Польші економічно невигідно. Тому краще з великою вигодою купити авто на страхових аукціонах в Америці.

 • Як купити авто?

Приїхати в офіс нашої компанії, вибрати авто, укласти договір, потім зробити від свого імені через банк необхідні платежі, а все інше зроблять наші співробітники.

 • Як перевірити авто перед покупкою?

Тільки купуючи авто в Америці, на відміну від Європи і України, можна перевірити всю історію авто: власників, ремонти, пробіг, ДТП і тд і тп, завдяки спеціальним базам. Зменшення пробігу в Америці - кримінально-каране діяння, тому такі випадки виключені. Тому купуйте з повною історією і великою вигодою авто на страхових аукціонах в Америці.

 • Як пригнати авто з Європи?

На сьогоднішній день купувати авто в Європи економічно невигідно. Тому краще з великою вигодою купити авто на страхових аукціонах в Америці.

 • Як дешево розмитнити авто?

необхідно звернутися в нашу компанію перед покупкою авто і ми надамо інформацію про те, які дії для цього необхідно зробити.

 • Де найдешевші авто?

У США і Канаді на страхових аукціонах.

 • Де найдешевші авто в Європі?

На сьогоднішній день купувати авто в Європи економічно невигідно. Тому краще з великою вигодою купити авто на страхових аукціонах в Америці.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію