Економія до

30%

ПЕРЕКОНАЙТЕСЯ САМІ:

Ціна вказана "під ключ" (з урахуванням доставки в Одесу, розмитнення, ремонту та інших витрат)

Приклад вигідних покупок авто з Канади або США

BMW M240I 2017 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 18700$
TOYOTA CAMRY 2018 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 14900$
FORD FUSION SE 2017 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 8000$
CHEVROLET VOLT 2018 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 16500$
JAGUAR F-PACE 2018 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 30700$
MINI COOPER S 2015 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 9400$
VOLKSWAGEN TOUAREG V6 WOLFSBURG EDITION AWD 2017 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 17600$
FORD EDGE TITANIUM AWD 2.0 2019 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 17400$
AUDI SQ5 3.0 2014 года в Украине
Ціна при замовленні з Канади або США 23800$

Замовити консультацію

«Тризуб Авто»

Наші послуги

Компанія «Тризуб Авто» є ліцензованим партнером аукціонів в США і Канаді. Ви можете ознайомитися з документами при візиті в наш офіс.

Допомога з ремонтом

Купуєте авто з ушкодженнями? Допоможемо визначити ціну ремонту перед покупкою! Допоможемо в ремонті по прибуттю і в пошуку запчастин.

Авто під замовлення

Доставимо з США, КАНАДИ та ЄВРОПИ обраний вами автомобіль.

Консультації

Проконсультуємо і допоможемо знайти саме вигідне рішення по покупці автомобіля в США, КАНАДІ або ЄВРОПІ.

Автоперевірка

Надаємо можливість перевірити наживо, обраний вами автомобіль.

«Тризуб Авто»

Наша команда

Про нас

Компанія з європейським капіталом «Тризуб-Авто» дає можливість українцям замовити автомобіль з США і Канади. Починаючи працювати в Литві та Німеччині, наша компанія відкрила свій офіс і в Києві.

● Допоможемо Вам вибрати найбільш підходящий автомобіль.
● Купуємо б / у машини на аукціонах або у дилерів.
● Доставляємо автомобіль в порт відвантаження і стежимо за навантаженням.
● Приймаємо замовлений автомобіль в порту Одеси або в порту Bremerhaven, DE.
● Доставляємо по всій Україні за адресою замовника в будь-який населений пункт.
● Забезпечуємо 100% митне оформлення (розмитнення) Детальніше

ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ ?

097 056-00-56

Скільки коштує авто з США?

Вартість пошкоджених авто з США в Україні після "розмитнення" і ремонту

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію

Відгуки клієнтів

Що кажуть про нас наші клієнти

Електромобілі з США з доставкою в Київ і міста України

Ще одне з наших напрямків – доставка електромобілів (електрокарів) в порт Одеси або порт Bremerhaven (Німеччина) під замовлення. Електромобілі ввозяться в Україну без розмитнення. Зверніть увагу на електромобілі  - значна економія під час експлуатації! Найпопулярнішим електромобілем серед жителів України є Nissan Leaf. Це обумовлюється його невеликою ціною і гарною якістю. Звичайно, економічно вигідніше купувати Nissan Leaf, як і інші марки електромобілів, в США або Канаді, ніж на українському ринку До 2016 року Nissan Leaf був оснащений електричною батареєю потужністю 24 кВт, після встановлювалася вже більш вдосконалена батарея потужністю 30 кВт, що дозволило забезпечити більший пробіг автомобіля без підзарядки батареї. Є суттєва особливість при покупці даного автомобіля. Nissan Leaf може бути оснащений однією чи двома розетками для підзарядки батареї. Тільки при наявності двох розеток є можливість прискореної зарядки батареї. Крім Nissan Leaf в США або Канаді є можливість придбати і інші марки електромобілів, ось їх перелік в порядку зростання ціни: Fiat 500, Ford Focus, Кіа Soul, ВМW i3, Сhevrolet Bolt, Tesla, BMW i8.

Б/В авто з Америки "під ключ" з доставкою в Україну

     
 1.  Відвідуєте офіс компанії, де отримуєте детальну інформацію про процес покупки авто в Америці і орієнтовних цінах.
 2.    
 3. Повідомляєте бажану марку автомобіля і вимоги до нього (рік випуску, пробіг, колір, комплектація, характер пошкодження і т.д.), а також максимальний бюджет на автомобіль "під ключ".
 4.    
 5. Співробітники компанії підбирають найбільш прийнятні варіанти авто при Вас або висилають їх пізніше на пошту.
 6.    
 7. Якщо хоча б один з наданих варіантів авто Ви бажаєте придбати, то в офісі компанії укладається договір про співпрацю.
 8.    
 9. Компанія надає можливість ремонту авто по прибуттю в Україну на СТО-партнері компанії і допомогу в придбанні запасних частин.
 10.    
 11. Перед покупкою авто співробітник компанії надає попередню інформацію про орієнтовну вартість ремонту придбаного авто.
 12.    
 13. Перед покупкою (участю в аукціоні) співробітники компанії безкоштовно для Вас перевіряють детальну і повну історію   автомобіля. Все, що вказано в історії американських авто відповідає дійсності, в тому числі і пробіг.
 14.    
 15. У разі позитивної історії авто, співробітник компанії розраховує виходячи з Вашого бюджету максимальну ставку (суму), яку можна поставити на аукціоні для покупки авто.
 16.    
 17. У момент аукціону співробітник компанії робить обумовлену з Вами ставку на аукціоні для придбання авто. 
 18.    
 19. Якщо авто грає на аукціоні менше або в межах обумовленої максимальної ставки, то авто купується.
 20.    
 21. У найближчий робочий день після покупки авто на аукціоні Ви йдете в банк і оплачуєте його вартість від свого імені на підставі рахунку-фактури (інвойсу) аукціону, отримуючи на руки документи, що підтверджують покупку саме Вами даного автомобіля.
 22.    
 23. Після отримання підтвердження від аукціону про надходження грошових коштів Ви йдете в банк і оплачуєте вартість доставки авто в порт Одеса від свого імені на підставі договору і рахунку-фактури (інвойсу) американської транспортної компанії, отримуючи на руки документи, що підтверджують оплату саме Вами транспортування Вашого авто.  
 24.    
 25. На будь-якому етапі транспортування Ви маєте можливість страхування придбаного авто.
 26.    
 27. По прибуттю авто в американський порт відвантаження Ви отримуєте в максимальному обсязі фото автомобіля перед завантаженням його на судно.
 28.    
 29. По прибуттю авто в порт Одеса Ви також отримуєте в максимальному обсязі фото автомобіля після його вивантаження в порту.
 30.    
 31. Після прибуття авто в Одесу, його розвантаження і оцінки його митної вартості Ви йдете в банк і оплачуєте від свого імені суму митних платежів.
 32.    
 33. Після митного оформлення авто Ви йдете в банк і оплачуєте послуги спеціалізованої української брокерської компанії з експедирування авто в порту і митного оформлення.
 34.    
 35. Після цього авто доставляється в пункт призначення в Україні, а саме на СТО для здійснення його ремонту, а Ви оплачуєте перевізнику вартість доставки.
 36.    
 37. Після ремонту авто Ви оплачуєте його вартість, а потім за участю співробітника компанії передаєте авто для його сертифікації.
 38.    
 39. Після кількох днів, сплативши вартість сертифікації, забираєте автомобіль з усіма відповідними документами.
 40.    
 41. Завершальним етапом є постановка автомобіля на його реєстраційний облік.
 42.    
 43. Співробітники компанії супроводжують (здійснюють) всі процедури, починаючи від підбору авто в Америці, його доставки в Україну, "розмитненні", ремонту, сертифікації, тобто до його постановки на реєстраційний облік в Україні.

Купити автомобіль з Америки з економією до 70%

     
 1. Чим візуально більше пошкодження авто, тим воно дешевше обійдеться в підсумку з урахуванням ремонту "під ключ" в Україні.
 2.    
 3. Ми допоможемо підібрати авто з оптимальними ушкодженнями для отримання максимальної вигоди в результаті "під ключ" в Україні з урахуванням ремонту.
 4.    
 5. Потрібно розуміти, що при наявності певних пошкоджень вартість ремонту авто може зрости, наприклад на 1000 $, а вартість авто на аукціоні з такими ушкодженнями може знизитися на 3000 $, в результаті досягається максимальна вигода, в даному прикладі дорівнює 2000 $.   
 6. Ніссан Ліф необхідно купувати з двома розетками, так як в такому випадку є можливість прискореної зарядки авто, при наявності однієї розетки такої можливості немає.
 7. Не слід боятися "стріляних" подушок безпеки. На сьогоднішній день їх відновлення (ремонт) на будь-яку марку авто коштує в Україні орієнтовно 100 $. Також йде справа і з перешивки панелей. У той же час при наявності "стріляних" подушок безпеки вартість авто на аукціоні значно знижується.
 8. Не слід боятися передніх ударів (front end, front right, front left), навіть при наявності "стріляних" подушок безпеки, особливо якщо вказано, що авто заводитися і їде (run & drive). Багатьох обивателів такі пошкодження відлякують від покупки, в результаті авто значно знижується в ціні.

Менеджери компанії « Тризуб-Авто » готові проконсультувати вас з усіх питань пошуку та вибору б/у автомобіля з Європи і Америки. Вони будуть тримати вас в курсі подій до, під час і після пригону (доставки) авто в Україну, аж до передачі вам в руки. Зробіть замовлення на нашому сайті та отримаєте автомобіль своєї мрії! Ви можете довірити нам виконання роботи для Вас!