Розмитнення

Розмитнення авто з США

Часто при придбанні машини закордонного виробництва виникає безліч проблем при її перевезенні через митницю. Якщо вам хочеться стати власником якісної машини, проте немає можливостей довго вирішувати труднощі з доставкою машини, то варто звернутися за допомогою до професіоналів. Наша компанія «Тризуб-Авто» займається доставкою машин з США чи Канади, а також різних країн Європи, а також на найвигідніших умовах надає повний пакет послуг, пов'язаних з транспортуванням та оформленням документів.

Звичайно, багато складнощів викликає саме питання розмитнення. Адже кожному покупцеві хочеться, щоб всі питання, пов'язані з купівлею авто, були вирішені швидко і без зайвих питань. І звичайно, кожному покупцеві хочеться максимально заощадити час і кошти. Ми допоможемо вам зробити максимально швидке і вигідне розмитнення авто. Вам потрібно буде тільки надати необхідні документи.

Калькулятор растаможки автомобиля

Итоговая стоимость автомобиля

Чтобы рассчитать полную стоимость растаможки автомобиля, воспользуйтесь калькулятором. Не имеет значния откуда из какой страны ввезена машина. Для итогового рассчета цены "под ключ" (с учетом доставки в Одессу, растаможки, ремонта и других расходов) свяжитесь с нами.
 • Итого растаможка
  -
 • Акцизный сбор
  -
 • Ввозная пошлина
  -
 • НДС
  -
 • Пенсионный фонд
  -

Наша компанія дає унікальну можливість громадянам України отримувати автомобілі з різних країн Європи, а також з США чи Канади, на максимально вигідних для них умовах. Чому ж клієнти так хочуть отримати машину закордонного виробництва? Всім відомий той факт, що, наприклад, в США чи Канади виставляються дуже високі вимоги до комплектації машини. Покупці хочуть отримати за свої гроші максимально комфортні умови, тому виробники починають змагатися між собою за можливість обслужити потреби все більшої кількості клієнтів. Конкуренція така висока, що виробникам доводиться максимально знижувати ціни на машини, щоб не зазнати збитків. В результаті ми отримуємо максимальні вигоди для покупця. За відносно невисоку плату ви можете отримати комфортну, якісну машину, яка прослужить довгий час. Це справжній рай для потенційних автовласників в нашій країні. А ми лише намагаємося зробити придбання таких авто максимально швидким і вигідним.

Ви можете не хвилюватися про всі аспекти розмитнення закордонної машини. Ми допомагаємо оформити всі документи, тому ви отримуєте свою машину вже через 6-8 тижнів після замовлення. При цьому ви можете не хвилюватися про розмитнення машин, що вимагають ремонту. У цьому питанні ми також з радістю допоможемо, адже ми справжні професіонали в своїй сфері діяльності.

Ви також можете розраховувати, що ми надамо вам допомогу у виборі підходящої машини. Ми співпрацюємо безпосередньо з аукціонами та дилерами в США, що значно спрощує питання покупки машини. Ми повністю відповідаємо за те, щоб машина була доставлена ​​в порт відвантаження, а також стежимо за її завантаженням. Доставка машин здійснюється по всій Україні. Так що вас може не бентежити питання доставки, його ми готові взяти на себе.

Якщо ви хочете купити машину в США чи Канади і отримати її в Україні без жодних проблем, то можете повністю розраховувати на «Тризуб-Авто». Ми забезпечимо розмитнення машини швидко і без зайвої тяганини з документацією в максимально короткі терміни.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію