Авто з США з ушкодженнями шасі (Undercarriage) з аукціону Copart

Доступний кожному спосіб купити якісний автомобіль і при цьому не погано заощадити - звернутися в компанію Тризуб Авто. Ми спеціалізуємося на підборі, купівлі та трансфер старих автомобілів з пошкодженнями і без з США і знаємо, як задовольнити запити найвимогливіших клієнтів.

Купити авто з Америки з ушкодженнями шасі з аукціону Copart не складе труднощів. Просто зверніться до нас і розкажіть, яким повинен бути автомобіль вашої мрії.

Переваги покупки автомобілів з пошкодженнями з аукціонів:

  • Істотний розмір економії - до 50% вартості авто. Безумовно, покупка пов'язана з певними ризиками, але з професіоналами Тризуб Авто вони мінімальні. Правильний і відповідальний підхід до питання дозволяє зробити вкрай вигідну покупку.
  • Невеликий пробіг і відмінний технічний стан. У більшості випадків аналоги за такі ж гроші на вітчизняному авторинку продаються в гіршому стані, з безліччю прихованих дефектів.
  • Практично повна відсутність впливу на ціну комплектації. Навіть з «повним фаршем» авто можна купити максимально вигідно, не переплачуючи за кожну опцію.
  • Купуєте те, що бачите на фото. Рівень розвитку аукціонних торгів в США настільки високий, що покупцям надається максимально повна і достовірна інформація про виставлені на продаж лоти, а також можливість відстежити історію кожної машини за спеціальними баз даних.

Купівля авто з ушкодженнями шасі від Тризуб Авто - швидко і вигідно

Звернувшись до нас всього лише раз, ви зрозумієте, наскільки вигідною може бути покупка авто з ушкодженнями з аукціонів в Америці. Ми завжди озвучуємо клієнту вартість авто «під ключ». Не варто звертати увагу на окремі фактори - швидкість і ціну доставки, низьку вартість послуг посередника. Першочергове значення для кожного замовника має підсумкова вартість покупки. У нас вона - мінімальна.

Важлива перевага покупки і трансферу авто через Тризуб Авто - страхування автомобілів на всьому шляху проходження в Україну. Саме завдяки страховці покупець може не турбуватися про свою покупку і грошах.

Крім усього іншого, ми готові запропонувати:

  • Великий асортимент авто з незначними або істотними пошкодженнями, після ДТП;
  • Автомобілі під будь-який бюджет - на будь-який смак, колір і гаманець;
  • Консультації досвідчених фахівців;
  • Швидку доставку в Україну протягом 6-8 робочих тижнів;
  • Повний юридичний і консультаційний супровід угод.

Щоб покупка авто з ушкодженнями шасі з аукціону дійсно виявилася вдалою, варто приділити увагу процесу вибору автомобіля і звернутися в Тризуб Авто. Наші менеджери зроблять все можливе, щоб ви могли стати власником чудового автомобіля з Америки без зайвого клопоту і додаткових фінансових витрат.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію