Авто після заднього удару (Rear End) з США з аукціону Copart

Складнощі ремонту авто після заднього удару

Досить популярна послуга в сервісах по ремонту авто - ремонт машини після удару ззаду. Залежно від масштабів пошкоджень деформації можуть бути як складними, так і найпростішими. При ударі ззаду страждають бампер, багажник, крила і навіть дах, інші складові елементи. Якщо під час аварії удар був дуже сильним, то може виявитися пошкодженої і ходова система. Вартість ремонту залежить від складності ушкоджень і використовуваних при ремонті деталей, і вузлів.

Фахівці рекомендують купувати на аукціонах в США авто після удару ззаду з незначними, швидко усуненими пошкодженнями. Від машин, що вимагають трудомісткого відновлення краще відмовитися.

Автомобілі б/в після удару ззаду від Тризуб Авто

Компанія Тризуб Авто пропонує послуги з підбору та купівлі авто після заднього удару з США з аукціону Copart. Ми спеціалізуємося на імпорті та доставці старих машин з США не перший рік і точно знаємо, як підібрати найкращий варіант для кожного клієнта.

Завдяки доступу до баз даних аукціонів, менеджери Тризуб Авто можуть запропонувати найбільш вигідні за ціною машини з незначними ушкодженнями після ДТП, ремонт яких не буде коштувати нечуваних грошей в Україні.

Перед покупкою фахівці Тризуб Авто допоможуть розрахувати орієнтовну вартість ремонтних робіт і озвучать клієнту підсумкову ціну покупки битого авто «під ключ».

Солідний досвід роботи в сфері імпорту авто з США, а також відмінне знання автомобільного ринку Америки, особливостей укладення угод на аукціоні Copart, дозволяють пропонувати професійні послуги і гарантії кожного замовника.

За бажанням клієнта додатково надаються звіти по огляду транспортного засобу на аукціоні, а також проводяться перевірки по базах даних авто. Це кращі джерела достовірної та перевіреної інформації, які дозволяють прийняти остаточне рішення щодо доцільності покупки битої машини з США.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію