Авто з США з легкими подряпинами (Minor Dents / Scratches) з аукціону Copart

Купівля автомобіля в США з ушкодженнями - відповідальний процес, що вимагає особливої ​​уваги до найменших деталей. Купуючи новеньке авто з салону, можна бути впевненим у відсутності прихованих дефектів. При купівлі вживаного авто такої впевненості немає. Тому, перед оформленням угоди не буде зайвим переконатися в технічний стан транспортного засобу, перевіривши його історію за спеціальними баз даних.

Кращі авто з США з подряпинами від Тризуб Авто

Компанія Трузуб Авто пропонує скористатися послугою з підбору та купівлі авто з аукціонів США з незначними ушкодженнями. Досвідчені менеджери готові підібрати кращі варіанти старих машин під будь-який бюджет. Навіть з урахуванням ремонту по усуненню легких подряпин на кузові, вартості доставки в Україну і розмитнення, покупку авто з аукціону можна назвати дуже вигідною справою - розмір економії складе не менше 30-40%.

Перевірка автомобіля по фото

Головний недолік покупки авто з ушкодженнями з аукціону - це не самі пошкодження, а то, що покупець не може самостійно оглянути машину. Незважаючи на це, компанія Тризуб Авто робить все можливе, щоб мінімізувати ризики і співпрацює тільки з перевіреними торговими майданчиками в Штатах.

Наші партнери - компанії з перевіреною репутацією. Завдяки цьому покупець може розраховувати на максимально повну і достовірну інформацію про авто. Для клієнтів доступна послуга огляду авто на торговому майданчику експертом компанії зі складанням докладного звіту про технічний стан. Подібна послуга трохи здорожує підсумкову вартість покупки, але при цьому дає можливість точно дізнатися про дефекти, які не вказані в описі і які неможливо побачити на фото.

Які авто варто купувати?

Відновлення авто після серйозних ДТП з заміною деталей і вузлів - досить дороге задоволення. Саме тому фахівці рекомендують вибирати машини з незначними ушкодженнями. Наприклад, легкими подряпинами на кузові або битою оптикою. У такому випадку розмір економії виявиться максимальним - автомобіль можна буде купити за дуже привабливою ціною, а на його ремонт і відновлення витратити зовсім небагато грошей.

Переваги покупки машин з подряпинами з аукціонів США через Тризуб Авто

Ми працюємо в сфері підбору, покупки і доставки машин з США не перший рік і точно знаємо, як вибрати найкращий автомобіль під конкретні запити замовника. Працюючи з Тризуб Авто, ви можете розраховувати на:

  • Великий асортимент авто різних років випуску, марок, моделей, з різним пробігом;
  • Максимально повну і тільки достовірну інформацію щодо придбаного транспортного засобу;
  • Доступні ціни на послуги, в тому числі мінімальні тарифи на трансфер;
  • Супровід угоди від А до Я;
  • Відсутність прихованих платежів і комісій - остаточну ціну на авто ви дізнаєтеся до підписання договору і оплати.

Не варто побоюватися покупки авто з США з легкими подряпинами та іншими ушкодженнями. Ми зробимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені покупкою і не розчарувалися у своєму виборі.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію