Гібриди

Якщо вас цікавить придбання машини-гібрида з США, то не варто витрачати час на пошук надійних посередників і вигідних варіантів купівлі, які дозволять заощадити 10-15 відсотків вартості. Вам варто відразу звернутися в «Тризуб-Авто» - і питання про покупку довгоочікуваної машини будуть вирішені. Про всі переваги співпраці з нами ви можете дізнатися з відгуків вдячних клієнтів, які встигли їх в повній мірі відчути на собі. У нас ви зможете без зайвих складнощів підшукати машину-гібрид на свій смак. При необхідності ми дамо кваліфіковану консультацію, щоб врахувати всі ваші вимоги при придбанні авто.

У нас працюють справжні професіонали, які точно знають, як зробити покупку максимально швидкою і вигідною. Ви отримаєте свою машину вже через 6-8 тижнів після її покупки прямо з аукціону в США. При цьому економите близько 50 відсотків вартості, а іноді і набагато більше. За фактом ви отримуєте:

  • кваліфіковане обслуговування
  • консультацію фахівця
  • економію часу і коштів
  • максимально короткі терміни для отримання авто.

Варто розібратися, чому багато наших клієнтів намагаються купувати машини-гібриди в США. Для цього всього є декілька причин. І найголовніша - дуже висока якість збірки авто. У Сполучених Штатах серед виробників, в тому числі і гібридних машин, існує жорстка конкуренція: доводиться підкуповувати своїх клієнтів найкращими вигодами в експлуатації і найнижчими цінами при цьому. Тому при покупці машини в США ви значно економите, маючи можливість вибирати максимально зручну для експлуатації машину. Звичайно, важливим фактором є і широкий асортимент авто. Ринок в США має надлишок вторинних продуктів, тому сплески цін на машини, що були у використанні, не очікуються. А первинний ринок автопродукції диктується насиченістю вторинного ринку. Тому на першому вартість також не збільшується.

Ми співпрацюємо безпосередньо з аукціонами в США, тому ви отримуєте машину-гібрид без зайвих націнок. Наші співробітники також допоможуть значно скоротити терміни реєстрації та розмитнення авто. Вам потрібно лише надати всі документи для оформлення паперів, а все інше ми беремо на себе. Також наші клієнти можуть розраховувати на те, що фахівці відремонтують пошкоджену машину. Ми забезпечуємо «ремонти під ключ». В результаті ви навіть не повірите, що авто було пошкоджено. І машина прослужить вам довго!

Чому так варто довіряти авто, придбаним в США? У цій країні заведено дуже часто і ретельно ремонтувати свою машину. Тому ви не знайдете авто на вторинному ринку, яке буде мати повністю негідні комплектуючі. Машина точно матиме прекрасні експлуатаційні характеристики і відповідати всім вашим найвищим вимогам! Тому сміливо можете купувати гібридні авто в США, користуючись послугами компанії «Тризуб-Авто», якій ви можете повністю довіряти.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію