Авто після граду (HAIL) з США з аукціону Copart

Досить часто погода підносить неприємні сюрпризи у вигляді граду. Подібні «подарунки» - справжнє лихо для машин. Вони залишають видимі вм'ятини на кузові на авто будь-яких марок і моделей.

У США негода - часте явище. Саме тому багато автовласників стикаються з проблемою пошкодження машин після граду. Ремонтувати подібний транспорт не завжди доцільно з огляду на високу вартість подібних послуг. Саме тому багато автовласників вважають за краще виставити авто після граду на продаж.

Відомий американський аукціон Copart- торгова площадка, куди щодня потрапляють десятки машин, пошкоджених градом. У продажу можна зустріти пропозиції як з незначними ушкодженнями - дрібними подряпинами і сколами, так і варіанти з більш істотними дефектами - вм'ятинами металу, численними ушкодженнями лакофарбового покриття.

Купівля авто після граду з США з аукціону Copart - вигідне вкладення грошей. Навіть з урахуванням ремонту та доставки в Україну економія складе не менше 30-40%.

Переваги покупки авто після граду з аукціонів в Америці

Copart - страховий аукціон, який працює максимально прозоро. Велика частина машин, виставлених на продаж - авто з різними ушкодженнями - вм'ятинами від граду, подряпинами, після ДТП.

Продавці подібної техніки (приватні особи, дилери, банки, страхові компанії), прагнуть якомога швидше продати биті машини, сильно поступаючись в ціні. Саме тому аукціонні ціни можна сміливо назвати найбільш вигідними на ринку.

Авто після граду з США від Тризуб Авто з аукціону Copart

Компанія Тризуб Авто пропонує допомогу в підборі та купівлі машин з аукціону Copart з ушкодженнями від погодних умов. Ми працюємо в сфері продажів машин з аукціонів не перший рік і знаємо всі тонкощі оформлення угод, розмитнення, трансферу автотранспорту в Україні.

Якщо ви готові почекати доставку машини близько 6-8 тижнів і вкластися в наступний ремонт, то отримаєте відмінний автомобіль в чудовому технічному стані і істотну економію на покупку, звертайтеся в Тризуб Авто. Досвідчені менеджери підберуть автомобіль після граду з незначними ушкодженнями, рихтування та фарбування яких не викличе особливих труднощів.

Зацікавило наше припущення? Поспішайте оформити заявку на індивідуальний підбір автомобіля і особисто оцінити всі переваги придбання вживаного автотранспорту з аукціонів в Америці через Тризуб Авто, а саме:

  • великий асортимент авто під будь-який бюджет;
  • максимально привабливі ціни на машини з невеликим пробігом;
  • відмінний технічний стан;
  • швидка доставка з гарантією;
  • страхування на шляху проходження в Україну;
  • можливість замовлення супутніх послуг - «ремонт під ключ», доставка в регіони і т. п.
Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію