Авто після переднього удару (Front End) з США з аукціону Copart

Більшість автомобілістів впевнені, що покупка авто після переднього удару з США з аукціону Copart - сумнівна афера. Мало хто наважується на придбання машини з битою «мордою».

Вся справа в тому, що фронтальний удар призводить до пошкодження не тільки кузова, а також механізмів, деталей і вузлів, розташованих під капотом - системи охолодження двигуна, коробки передач, самого двигуна і т. Д. Подібні пошкодження можуть мати серйозні наслідки.

Компанія Тризуб Авто готова переконати вас у вигідності і безпеки покупки машин з аукціону. Ми вибираємо для клієнтів найбільш привабливі варіанти машин після переднього удару, які мають незначні, легко переборні ушкодження і при цьому продаються за максимально вигідною ціною. Кожен покупець отримує можливість заощадити до 50% вартості авто і стати щасливим власником авто якісного автомобіля з Америки. Ідеальний варіант для придбання - авто з битою оптикою або бампером. Такі пошкодження швидко усуваються, не вимагають значних капіталовкладень, але істотно знижують вартість авто на аукціоні, роблячи покупку максимально привабливою.

Переваги покупки авто з США після переднього удару від Тризуб Авто

  • доступ до баз даних аукціону Copart і інших великих торгових майданчиків США;
  • можливість вибору авто з представленого на сайті асортименту або оформлення заявки на індивідуальний підбір машини за заданими характеристиками;
  • консультації досвідчених фахівців;
  • документальне оформлення угоди і супровід з моменту викупу авто з аукціону до моменту передачі замовнику в Україні;
  • можливість замовлення експертизи авто на аукціоні представником Тризуб Авто з складанням детального звіту щодо технічного стану та наявних пошкоджень транспортного засобу.

Перед покупкою авто після переднього удару, слід попередньо дізнатися орієнтовну вартість ремонту. Хороша рихтування, фарбування, заміна деталей і установка оригінальних комплектуючих - досить дороге задоволення. У разі необхідності ви можете скористатися послугою «ремонт битого авто під ключ» від Тризуб Авто. Після прибуття в порт Одеси автомобіль відправитися до досвідченим майстрам, які проведуть необхідні роботи і повернуть авто первісний вигляд. Після ремонту ви зможете забрати свій вже відновлений автомобіль і насолоджуватися покупкою довгий час.

Тризуб Авто-ваш вірний друг в питаннях вибору, покупки, трансферу і ремонту битих авто з аукціонів США. Ми завжди працюємо на результат, пропонуючи клієнтам максимально вигідні умови співпраці.

Якщо у Вас Є запитання ?

Задайте його нашому фахівцеві і отримаєте відповідь на будь-яке питання щодо авто з США і Канади.

Задати питання
Якщо Ви не можете Підібрати авто ?

Подайте заявку на підбір, описавши бажані параметри авто, і отримаєте добірку реальних лотів.

Замовити підбір
Якщо Ви Сумніваєтеся ?

Зв'яжіться з нашими фахівцями і отримаєте консультацію а також корисні поради безкоштовно!

Отримати консультацію